السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد
اخوان المسلمین:دولت مبارک سقوط کرده است

 

نماینده اخوان المسلمین مصر در انگلیس اعلام کرد پسر حسنی مبارک از مصر فرار کرده است. شماری از نزدیکان ثروتمند مبارک نیز همین کار را کرده اند. درواقع، می توان گفت حکومت مصر عملا سرنگون شده است.
 
به گزارش واحد مرکزی خبر ، محمد غانم به شبکه تلویزیونی پرس تی وی گفت حکومت فاسد حسنی مبارک که بر دیکتاتوری متکی بوده سرنگون شدنی است. محمد غانم گفت:"تفاوتهایی میان وضع تونس و مصر وجود دارد اما انها دو بخش از ملت واحد اسلامی هستند. در این دو کشور، ساختار سیاسی به گونه ای بوده است که دو خاندان بد رهبری کشور را برعهده گرفته اند. زین العابدین بن علی ، رئیس جمهور سابق تونس همانند حسنی مبارک ،رئیس جمهور مصر بوده است. مبارک و بن علی قدرت را به صورت انحصاری در اختیار خودشان داشته اند و با فساد حکومتی ، خون مردم را ریختند. تنها راه پیش روی مصر در شرایط کنونی ، قیام مردم و خلاص شدن از شر حکومت حسنی مبارک همانند بن علی در تونس است. رسیدن به این هدف ، امکان پذیر است. مصر به وضعی رسیده که برگشت ناپذیر است. درخواست مشترک همه مردم مصر این است که سر مار قطع شود. حسنی مبارک و خانواده او سر مار فاسد مصر هستند. باید دست متحدان مبارک از قدرت قطع شود."

محمد غانم در ادامه افزود:" مردم مصر قیام کرده اند و می توانند از شر حسنی مبارک خلاص شوند همانطور که مردم تونس با قیام خود توانستند از شر حکومت بن علی خلاص شوند. مردم مصر متحد شده اند. تازمانیکه حکومت حسنی مبارک سرنگون نشود ، ارامش به خیابانهای مصر بازنخواهد گشت.


 نماینده اخوان المسلمین مصر در انگلیس افزود مردم مصر از شر حسنی مبارک خلاص خواهند شد چه وی بخواهد و چه نخواهد. اما امیدوارم او عاقل باشد و به صورت مسالمت امیز از قدرت کناره گیری کند تا زمینه انتقال قدرت در مصر فراهم شود. اما باتوجه به ذهنیت نظامی مبارک، بعید است وی به چنین اقدامی مبادرت کند. مخالفان باید برای دوره گذار اماده شوند تا اینکه پس از ان ، انتخابات ازاد برگزار شود و مردم مصر بتوانند حقی را احقاق کنند که برای مدت طولانی از ان محروم بوده اند زیرا مبارک در همه انتخابات تقلب کرده و افرادی فاسد را از این طریق در اطراف خودش جمع کرده است."

محمد غانم در ادامه گفت:" ما به دموکراسی و خواست مردم اعتقاد داریم و اینکه نمایندگان واقعی انها مسوولیت امور را برعهده بگیرند. امریکا به هیچ وجه حق ندارد خواسته های خودش را به مردم مصر تحمیل کند و به انها بگوید چه نوع نظام حکومتی را برای خودشان انتخاب کنند. مصر به ملت مصر تعلق دارد و مصری ها خودشان می توانند باتوجه به باورهای خودشان به دموکراسی ، حکومتشان را تعیین کنند. امریکا نمی تواند بخاطر منافع خودش ، نظام دیکتاتوری حسنی مبارک را در مصر حفظ کند. نباید قیام مردم مصر سبب شود فرصتی برای امریکا و اسرائیل و کشورهای دیگر فراهم شود تا به اعمال نفوذ در امور داخلی مصر مبادرت کنند. مردم مصر می خواهند از شر دولت مبارک خلاص شوند و انتخابات ازاد داشته باشند."
به نقل ازhttp://www.rajanews.com/detail.asp?id=77450

[ شنبه ٢۳ بهمن ۱۳۸٩ ] [ ۱۱:۱٥ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا