السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

سخنان تهدید آمیز" سیف الاسلام " یکی از پسران معمر قذافی که از 42 سال قبل تاکنون در لیبی حکمرانی می کند، با تظاهرات گسترده امروز دوشنبه مردم این کشور بویژه در طرابلس پاسخ داده شد.

 
 

به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، پسر قذافی یکشنبه شب از طریق تلویزیون لیبی ، مردم این کشور را به افزایش کشتارها و سرکوب تهدید کرد.

گزارش شبکه خبری العالم از آخرین تحولات لیبی حاکی است که مردم این کشور امروز فریاد می زنند، "لیبی یکپارچه است، لیبی آزاد است".

آخرین خبرهای دریافتی حاکی است که مردم خشمگین لیبی به تلویزیون دولتی این کشور و برخی ساختمان های دولتی حمله کرده و برخی از این ساختمان ها از جمله ساختمان مجلس و مراکز پلیس در آتش می سوزد.

مردم لیبی که از تهدیدهای پسر قذافی به خشم آمده اند، با حضوردرخیابان ها ، شعارهایی علیه قذافی سرداده و تعداد زیادی خودروها را به آتش کشیدند.

درحالیکه پلیس و نیروهای امنیتی قذافی تلاش می کنند مردم را در شهر طرابلس متفرق کنند، تظاهرکنندگان برای اجتماع در مقابل اقامتگاه قذافی آماده می شوند.

برپایه این گزارش، کشورهای عضو اتحادیه اروپا تصمیم گرفته اند تا اتباع خود را از لیبی خارج کنند.

به گزارش العالم، علمای دینی یمن خواهان تشکیل دولت موقت وحدت ملی شده و فتوا داده اند که حمله به تظاهرکنندگان حرام است.

العربیه در خبری فوری اعلام کرد علاوه بر بنغازی شهر سرت نیز سقوط کرد. د

ر همین حال اعتراضات به شهر مهم نفتی راس لانوف رسیده است.

به نقل از:http://www.iribnews.ir

[ شنبه ٧ اسفند ۱۳۸٩ ] [ ٢:٢٥ ‎ب.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا