السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

فارس: اهانت نژادپرستان آمریکا به قرآن کریم و نامه موهن آنان، خشم مسلمانان آمریکا را برانگیخت.

افراد ناشناس آمریکایی با توهین به یک نسخه از قرآن کریم، آن را در مقابل در مسجدی در شهر "دیربورن " واقع در ایالت میشیگان آمریکا قرار دادند.

شهر دیربورن یکی از بزرگترین شهرهای مسلمان نشین‌ آمریکاست و با اینکه بیش از صد هزار نفر جمعیت دارد، یک سوم ساکنان آن را مسلمانان تشکیل داده‌اند.

عاملان این اقدام در پی توهین به یک نسخه از قرآن به زبان انگلیسی آن را در یک بسته قرار داده و به همراه نامه‌ای در مقابل در یکی از 10 مسجد این شهر قرار دادند.

در نامه‌ای که در داخل این بسته وجود داشت نیز توهین‌های تندی به اسلام و مسلمانان شده است و علاوه بر بیماری خواندن اسلام، مهاجران مسلمان به آمریکا نیز "ویروس " خوانده شده‌اند. در این نامه توهین آمیز آمده است که تمامی مسلمانان باید از آمریکا اخراج شوند.

این اقدام توهین آمیز خشم مسلمانان آمریکا را برانگیخته است و مسئولان آمریکایی نسبت به ابراز خشم مسلمانان در این زمینه هشدار داده‌اند.

این در حالی است که هفته‌نامه "تایم " با اعلام این خبر سعی کرده است که آن را اقدامی بی اهمیت جلوه داده و اینگونه وانمود کند که مسلمانان در قبال این حادثه واکنش چندانی از خود نشان نمی‌دهند.

این مجله آمریکایی همچنین سعی کرد که این اقدام را به حادثه تیراندازی در بزرگترین پادگان نظامی آمریکا مربوط کند و عوامل این حادثه را تندروهایی بداند که در واکنش به اقدام نظامی فلسطینی‌الاصل این پادگان دست به این اقدام زده‌اند که در جریان آن 13نظامی کشته و 40 تن دیگر زخمی شده بودند.

[ شنبه ٦ فروردین ۱۳٩٠ ] [ ٢:۱۸ ‎ب.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا