السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

به نام خدا

فرماندار شهرستان کوهبنان خبر داد :

برگزاری همایش فرهیختگان نام آور کوهبنانی در آینده نزدیک

منصور متقی فرماندار کوهبنان شب گذشته  در حاشیه نشست اعضای کمیته تجلیل از نام آوران فرهیخته کوهبنانی در گفتگو با خبرنگار این شهرستان  اظهار داشت: برگزاری این همایش یکی از بهترین و مهمترین وقایع فرهنگی سال جاری  است که بزودی  در تاریخ شهرستان تاریخی و عارف پرور کوهبنان  رقم می خورد و امیدواریم که این خطه از ایران اسلامی عزیز بتواند  مانند گذشته مهد پرورش نا م آوران وفرهیخته گان مشهور و  مطرح در سطح  استان ،کشور و جهان  باشد.

وی افزود: دراواسط  بهمن ماه سال گذشته با همت و تلاش جمعی از دلسوزان و معتمدین کوهبنانی  دبیرخانه این همایش در فرمانداری تشکیل و با همکاری مردم، مسئولان و نا م آوران شهرستان در سراسر کشور کار خود را آغاز کرد که تا کنون بیش از صد و سی نفر از این عزیزان ثبت نام شده اند و تا امروز مشخصات هشتاد و چهار نفر در سایت ثبت شده و کار شناسایی و ثبت نام دیگر فرهیختگان کوهبنانی در حال انجام است .
متقی با برشمردن اهداف برگزاری این همایش تصریح کرد: مهم ترین هدف برگزاری این همایش شناسایی شخصیت های برتر و نخبه کوهبنانی است که در سراسر ایران اسلامی وکشور های دیگر  جهان در حال انجام وظیفه و خدمتگزاری هستند و همچنین  شناساندن بیشتر و بهتر  آنان به عنوان الگوهای برتربه  نسل جوان این شهرستان است.
وی خاطرنشان کرد: تاکنون با تلاش شبانه روزی  و جدیت اعضای کمیته همایش پیگیری های زیادی برای شناسایی افراد  از طرق مختلف انجام شده که در این راستا از مردم دیار عارف پرور کوهبنان همچنین خبرنگاران و اصحاب رسانه ها تقاضا داریم که در فرصت باقیمانده تا برگزاری همایش همکاری لازم را با دبیرخانه داشته باشند.
متقی با اشاره به 15 و 16 تیرماه به عنوان تاریخ برگزاری این همایش اظهار داشت: شماره تلفن های 03424724532 و 03424722552 آماده دریافت هرگونه اطلاعات هموطنان و شهروندان کوهبنانی از سراسر ایران و جهان در تمام اوقات شبانه روز  مربوط به نا م آوران فرهیخته شهرستان است. از طرفی دوستان نخبه می توانند با مراجعه به سایت کوهبنان و سایت فرهیختگان کوهبنانی نسبت به درج اطلاعات خود اقدام نمایند .
فرماندار کوهبنان در پایان  ادامه داد در همایش سال جاری  شهرستان کوهبنان، در چهار حوزه علمی و فرهنگی ، اجتماعی ،پیشکسوتان و برگزیدگان وحوزه ایثار و شهادت از افراد نخبه و برگزیده تجلیل خواهد شد .

 

نامجو کوهبنانی

 

 

[ چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ٧:٢٩ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا