السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

به نام خدا

ظهر جمعه تظاهرات پرشور نمازگزاران کوهبنانی با حضور امام جمعه موقت ، جمعی از مسئولین شهرستان ،فرماندهان نظامی و انتظامی بعد از  پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت جنایات آل خلیفه و آل سعود در کشتار مردم مظلوم بحرین از  مسجد صاحب الزمان تا انتهای خیابان شهدا ی این شهر  برگزار شد.

 


در این مراسم  حاضرین شعار "مرگ بر اسراییل"، "مرگ بر آمریکا"، "حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست،هیهات من الذله  مرگ بر آل سعود و ................. را سر ‌دادندهم‌چنین تجمع‌کنندگان پلاکاردهایی مانند ایرانی مسلمان می‌جنگد، می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد استکبارسعودی جنایت می‌کند آمریکا حمایت می‌کند،مرگ بر آل خبیثه سعود،آل خلیفه نوکر آمریکاست،توطئه‌ها زیر سر آمریکاست، مرگ بر آل خلیفه و....... هم‌چنین تصاویری از تظاهرات مردم بحرین و پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران و بحرین را در دست داشتند.

منصور متقی فرماندار کوهبنان در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار شهرستان گفت به لطف خداوند و تلاش مردم منطقه  خاورمیانه اسلامی بدون حضور آمریکا، آل‌خلیفه و آل‌سعود در حال شکل‌گیری است آینده خاورمیانه انشا الله  خاورمیانه اسلامی بدون آمریکا ،بدون آل‌سعود و آل‌خلیفه  خواهد بود .

 وی در ادامه با اشاره به حضور مستقیم تفنگداران عربستانی و  آل‌سعود در کشتار مردم بحرین گفت: پشت این برنامه های تاسف بار دولت های  آمریکا و اسرائیل قرار دارند  چرا که استکبار از بیداری مردم کشورهای خاورمیانه خصوصا  بحرین می‌ترسد و  می داند از دل این قیام انقلاب اسلامی دیگری همچون نظام مقدس جمهوری اسلامی  ظهور خواهد کرد که هیمنه و قدرت آنان را به خطر می اندازد .

 فرماندار کوهبنان اسلامی بودن را از مهمترین دلائل قیام مردم بحرین دانست و افزود  روح و ماهیت این خیزش ها کاملا دینی و اسلامی است. حضور علما و جنبش های اسلامی ،وجود شعارها ی مذهبی و اقامه نمازهای  با شکوه و جماعت نشان دهنده بیداری عمومی ملت ها در جهت حذف  استکبار جهانی و مبارزه باغده سرطانی و رژیم غاصب  اسرائیل  و توجه به هویت اسلامی این کشورهاست.

 وی ادامه داد الگوگیری کشورهای در حال قیام از انقلاب اسلامی در رد ماهیت استکبار ستیز و ضد آمریکا و ضداسرائیل  بودن هدف قیام ها از دیگر ویژگی  این انقلاب  هاست .

منصور متقی در پایان تاکید کرد در زمینه دفاع از مردم مظلوم بحرین با ید با جان و دل سخنان رهبر حکیم و فرزانه انقلاب را مد نظر داشته باشیم وتا پای جان در راه استقرار اسلام بر کل جهان از پای ننشینیم  .

 

نامجو کوهبنانی

[ شنبه ۳٠ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۸:۱۸ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا