السلام علیک یا ابا عبدلله الحسین.
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان کوهبنان:

شهرستان کوهبنان از لحاظ ورود پرونده و وقوع جرائم وضعیت مطلوبی را دارد.

دادستان عمومی و انقلاب کوهبنان گفت:شهرستان کوهبنان از لحاظ ورود پرونده و وقوع جرائم وضعیت مطلوبی را دارد که این به خاطر تلاش مردم عزیز وهمه مسئولین شهرستان می باشد.

 


حسن سلطانی نژاد پیش از خطبه های نماز جمعه امروزدر جمع نمازگزاران جمعه  شهر کوهبنان ضمن تبریک ایام شعبانیه اظهار داشت: ما در هفته ی قوه ی قضائیه قرار داریم که از اول تیر تا هفتم تیرماه ادامه خواهد داشت.همان طور که می دانید در هفتم تیر ماه سال 1360 حضرت آیت الله دکتربهشتی و هفتاد وتن از یاران ایشان و انقلاب اسلامی توسط منافقان کوردل به شهادت رسیدند و به همین علت این هفته، هفته ی قوه ی قضائیه نامگذاری شده است.

وی افزود: در سراسر کشور قوه ی قضائیه برنامه های مختلفی را برای این هفته تدارک دیده است که این شامل دادگستری کوهبنان نیز می گردد.از جمله برنامه های دادگستری در این شهرستان: حضور در گلزار شهدا، دیدار مسئولان قضائی با مردم و پاسخگویی به سولات مردم در مساجد و... می باشد.

سلطانی نژاد تصریح کرد: خوشبختانه شهرستان کوهبنان از لحاظ ورود پرونده و وقوع جرائم وضعیت مطلوبی را دارد که این به خاطر تلاش شما مردم عزیز وهمه مسئولین شهرستان به خصوص ریاست محترم دادگستری، دادستان قبلی، نیروی انتظامی ، فرماندار و... می باشد

وی خاطر نشان کرد: یکی از وظایف قوه ی قضائیه پیشگیری از جرائم است که عوامل زیادی در آن دخیل می باشد که مهمترین عامل دین داری و اخلاق است که می تواند از تمام جرائم جلوگیری کند.هر چه ما خود را به فضائل اخلاقی و دینی نزدیک کنیم می توانیم بیشتر از وقوع جرم پیشگیری کنیم.

این مقام مسئول اذعان داشت:از جمله فضائل اخلاقی صبر است که در روایات بسیار بر آن تاکید شده است.همچنین وفای به عهد و مقید بودن به کسب روزی حلال از دیگر فضائل اخلاقی می باشد.

دادستان عمومی و انقلاب کوهبنان در پایان گفت: امیدوارم شما مومنین همان طور که به نماز مقیدید به امر به معروف و نهی از منکر نیز مقید باشید تا از وقوع جرم در جامعه پیشگیری گردد.

نامجو کوهبنانی

[ دوشنبه ٥ تیر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:rouholamini.s@gmail.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا