السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

به نام خدا

حسن سلطانی نژاد دادستان عمومی و انقلاب کوهبنان درآستانه ماه مبارک رمضان در گفتگو با              خبر نگاراین شهرستان  ضمن تبریک ماه رحمت و مغفرت بر لزوم استفاده از این ماه پر خیر و برکت تاکید کرد و افزود ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا قلبهایمان  را به خدا نزدیک تر کنیم و روح ، جان و جسم خویش را با چشمه زلال و خروشان رمضان شستشو دهیم و به مهمانی خدا برویم و با تمام وجود از فضای معنوی که به برکت رمضان فراهم گردیده نهایت بهره را ببریم و دینداری خویش را تقویت نماییم  تا زمینه سعادت دنیوی و اخروی خویش را رقم بزنیم .

 


وی در ادامه از شهروندان فهیم ، خداجو و متعهد کوهبنانی درخواست نمود تا با خضوع ، خشوع و پاکی به استقبال ماه رمضان بروند و ضمتن حفظ حرمتها از هر گونه حرمت شکنی و روزه خواری در ملأ عام خود داری فرمایند .

دادستان عمومی و انقلاب کوهبنان افزود : اشخاصی که به هر دلیلی قادر به روزه گرفتن نیستند باید از روزه خواری در ملأ عام خود داری نمایند چرا که با حرمت شکنان طبق موازین شرعی و قانونی برخورد می گردد .

وی ادامه داد با توجه به اینکه روزه خواری در قانون مجازات اسلامی جرم انگاری گردیده است و مجازاتی همچون جزای نقدی و شلاق برای مرتکبان پیش بینی گردیده است ، لذا در صورت ارتکاب جرم بدون هیچ اغماضی با مجرمان برخورد خواهد شد .

حسن سلطانی نژاد همگان را در این ماه پر از خیر و برکت به تلاوت قرآن ، شب زنده داری ، دعا برای دیگران ، دادن صدقه ، تکریم و احترام بزرکترها خصوصا" والدین ، صله رحم ، حفظ زبان ، فاصله گرفتن از گناهان ، کنترل گوش از حرام ، ترحم به یتیمان و ... توصیه کرد و افزود طبق روایات اسلامی عابدترین مردم کسانی هستند که گناه را ترک کنند و معصیت خدا را انجام ندهند پس این ماه بهترین فرصت برای دوری از گناه و معصیت است  .

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهبنان گفت : با توجه به حاکم بودن جو مذهبی و اعتقادات قوی مردم کوهبنان  امید می رود در طول ماه مبارک رمضان شاهد هیچ گونه جرمی در شهرستان نباشیم .

[ یکشنبه ۱ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا