السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

به نام خدا

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان گفت:

طرح تابستانه نشاط وپویایی هلال احمر در این شهرستان آغاز شده است.

مجتبی خدادوست رئیس جمعیت هلال احمر کوهبنان در گفتگو با خبرنگار این شهرستان افزود: همزمان با سراسر کشورطرح تابستانه نشاط و پویایی در کوهبنان اغاز شده که   شرکت در کلاس ها ی نشاط و پویایی در ارتقای سطح علمی، هنری، اعتقادی، آمادگی جسمانی و اخلاقی  جوانان و نوجوانان هلال احمر موثر است.

 


وی بیان کرد: سامانه نشاط و پویایی جمعیت هلال احمر این شهرستان در راستای طرح غنی سازی اوقات فراغت،بالا بردن سطح امدادی و اگاهی متقاضیان  ،افزایش اطلاعات عمومی و تخصص جوانان و نوجوانان  از اول تیرماه سال جاری آغاز شده و تا پایان شهریورماه امسال ادامه دارد البته این طرح در طول سال نیز اجرا خواهد شد اما در تابستان پررنگ تر برگزار می شود.

مجتبی خدا دوست با اشاره به برنامه‌های تابستانه هلال احمر اظهار داشت: طرح نشاط وپویایی یکی از برنامه‌های مهم جمعیت هلال احمر این شهرستان است که از تابستان سال جاری آغاز شده است.
وی افزود: این طرح به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان توسط امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان با توجه به سیاست های کلی هلال احمر کشور برنامه‌ریزی شده است.
رییس جمعیت هلال احمر کوهبنان بیان داشت: برگزاری کلاس‌های آموزشی کمک‌های اولیه و امداد و نجات، کلاس‌های هنری ،کلاس های احکام و قرائت قران ،گیاهان دارویی ،پیشاهنگان ،ازدواج و طلاق ،مهارت های زندگی و برنامه‌‌های متنوع فرهنگی، ورزشی و اردویی از دیگر برنامه‌های جانبی طرح نشاط وپویایی است که با حضور اساتید مجرب حوزه و دانشگاه اجرا خواهد شد .
وی خاطرنشان کرد: برنامه های ورزشی و استفاده از سالن های ورزشی نیز برای اعضای جوانان هلال احمر پیش‌بینی شده است که با همکاری مربیان ورزش ، اداره ورزش و جوانان شهرستان و مسئولین سالن های ورزشی کوهبنان  در طول تابستان اجرا می‌شود .

نامجو کوهبنانی –خبرنگار شهرستان کوهبنان

[ یکشنبه ۸ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٤۳ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا