السلام علیک یا ابا عبدلله الحسین.
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

به نام خدا
صبح امروز صمصام علی مرادی :
بعنوان بخشدارجدید مرکزی کوهبنان فعالیت خود را رسما شروع کرد  
در مراسمی که صبح امروز در محل ساختمان بخشداری مرکزی کوهبنان و با حضور  منصور متقی فرماندار ،رئیس دادگستری و دادستان شهرستان   و جمعی ازمسئولین محلی  برگزار شد  صمصام علی مرادی به عنوان بخشدار جدید مرکزی کوهبنان معرفی شد.


 در ابتدای این مراسم منصور متقی فرماندار کوهبنان با عنایت به توصیه های رهبر حکیم و فرزانه انقلاب در خدمت رسانی بدون منت  به اقشار مختلف جامعه توجه به کرامت انسانی را بسیار مهم و قابل توجه عنوان کرد و افزود برای تحقق این اصل باید به سراغ مردم رفت تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار بگیریم همانطور که در راس دولت رئیس جمهور همواره این مهم را مد نظر قرار داده است.
 وی پشتکار ،جدیت ، شکیبا بودن ، مدارا کردن با مردم ،تکریم ارباب رجوع ،رعایت انصاف و عدالت ،پرهیز از پارتی بازی ،مردم داری ،صداقت و....... را از نیازهای مدیریتی عنوان کرد و افزود‌ امروز نمی‌شود پشت میز نشست و کار کرد بلکه باید مدیران حضور میدانی در مسائل داشته باشند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم قرار گیرند .
فرماندار شهرستان کوهبنان ابراز داشت :  مدیران  در نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ شانی جز خدمتگزاری به مردم ندارند و بایستی فرهنگ خدمتگزاری بی منت و صادقانه در تمامی سازمان ها و دستگاه های اجرایی نهادینه شود چون بنا به فرموده رهبر کبیر انقلاب  مردم ولی نعمت انقلابند و خدمت به انان عبادت محسوب می شود  .
وی در این نشست با بیان ویژگیهای مدیران ، اظهار داشت: دوری از هرگونه تهمت و غیبت  از ویژگیهای برجسته مدیران اسلامی است که باید از سوی همه افراد جامعه مورد توجه قرار گیرد.
منصور متقی در پایان  ضمن ارزوی موفقیت برای بخشدار جدید از زحمات چندین ساله سید محمد تقی روح الامینی  بخشدار قبلی تقدیر نمود .
در ادامه بخشداری مرکزی کوهبنان با تبریک ماه مبارک رمضان اظهار داشت: امانت سنگینی بر دوش من نهاده شد که امیدوارم بتوانم امانتدار خوبی باشم ودر سایه وحدت و همدلی و با پشتیبانی فرماندارپرتلاش و بسیجی  و مسئولین شهرستان کارها را به صورت مطلوب پیش ببرم و در این راه رضایت خداوند و مردم را جلب نمایم .
بخشداری مرکزی  کوهبنان ابراز امیدواری کرد با استعانت از الطاف کریم الهی و الهام از فرامین مقام معظم رهبری و با استفاده از تمامی ظرفیت های دولتی و مردمی در جهت تحقق اهداف برنامه های توسعه نظام  همچنین رشد و توسعه همه جانبه روستاها اقدام لازم را به عمل اورد .
وی سپس خاطر نشان کرد که دارای مدرک فوق لیسانس با نوزده سال خدمت در اموزش و پرورش است و رئیس کانون اندیشه کرمان بعنوان اخرین جایگاه وی در اموزش و پرورش استان بوده است.

 

[ دوشنبه ۱٦ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ۸:٥٩ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:rouholamini.s@gmail.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا