السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

به نام خدا
در مراسم اختتامیه  مسابقات  فوتسال جام رمضان  شهرستان کوهبنان از تیمهای برتر تجلیل شد
در ابتدای این مسابقات منصور متقی فرماندار کوهبنان ضمن تبریک عید سعید فطر  گفت در دین مبین اسلام سفارش زیادی به ورزش شده به گونه ای که شخص پیامبر اکرم و ائمه معصومین هم به این مهم توجه زیادی داشتند و  می فرمودند که به فرزندان خود ورزش خصوصا  تیراندازی را اموزش دهید .


وی  یادآورشد: درخشش افرادی مثل جهان پهلوان تختی و پوریای ولی ریشه دردینداری و  اصالت ولایت ‌مداری این ورزشکاران داشته است و باعث شده که انان قهرمان واقعی باشند.
وی در ادامه گفت: آنچه که ماندگار است و افتخار محسوب می‌شود، سجایای مردانگی و فتوت است که در ورزشکاران باقی مانده و به همین منظوراگرورزشکاران به مولای متقیان اقتدا نمایند  نا مشان  برای همیشه در تاریخ  باقی می‌ماند و می‌درخشدهمانطور که پس از سالها هنوز هم نام پهلوانان زیادی ورد زبان مردم است و انان نمرده اند .
وی با اشاره به تاریخ کهن ورزش در ایران گفت: ورزشکاران کوهبنانی  در هر دوره ای از تاریخ به وجود حضرت علی (ع) افتخار کرده و می‌کنند و نام این شخصیت برجسته همواره موجب قدرت، توان و موفقیت بیشتر ورزشکاران ایرانی شده است.
منصور متقی ادامه داد ورزشکاران نه تنها  در طول سی و سه سال گذشته در عرصه های مختلف ورزشی  بارها افتخاراتی را برای ایران اسلامی رقم زدند بلکه همراه و همگام سایر اقشار جامعه در تمامی صحنه ها حضوری فعال داشته اند لذا امسال هم با توجه به حساسیت موضوع ورزشکاران باید با قدرت و انسجام  بیشتر حضوری چشمگیر در مراسم روز قدس داشته باشند تا خاری در چشم دشمنان خصوصا رژیم صهیونیستی باشند .
 در ادامه رضا رفیع زاده رئیس اداره ورزش و جوانان درمراسم اهدای جوایز  این مسابقات گفت:به میمنت گرامیداشت ماه مبارک رمضان با هماهنگی امور ورزش و هیئت های ورزشی شهرستان مسابقات  فوتسال بین 12تیم از اول ماه مبارک شروع شد که در این دوره بازیکنان در سه گروه چهار تیمی بصورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند که در پایان از هر گروه دو تیم به مرحله پایانی راه پیدا کردند .
مسئول امور ورزش و جوانان  کوهبنان با اعلام رضایت از سطح برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان  افزود: پس از انجام بازیهای درخور تحسین و بسیار جذاب تیمهای صعود کننده به مرحله پایانی مشخص شد.در همین راستا مراسم اختتامیه این بازیها با حضورفرماندار ،جمعی از مدیران، ورزشکاران و ورزش دوستان  انجام کهدر نهایت  تیم مسجد جامع کوهبنان موفق به کسب رتبه اول ،تیم توتیا موفق به کسب رتبه دوم و تیم تعاون موفق به کسب رتبه سوم شدند .
وی ابراز داشت با توجه به احساس وظیفه و به منظوراطاعت از فرامین مقام معظم رهبری ورزشکاران کوهبنان در کنار سایر اقشار با لباس ورزشی و منسجم در مراسم جهانی روز قدس شرکت خواهند نمود تا وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ،رهبر معظم انقلاب و ... را به اثبات برسانند.
لازم به ذکر است  از تیمهای  برتراین دوره از مسابقات   با اهداء جام قهرمانی،لوح تقدیر و اهدای جوایزی  تجلیل بعمل آمد.                     

[ شنبه ٢۸ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ۸:٤٢ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا