السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

امام جمعه موقت کوهبنان گفت: مقام معظم رهبری در اجلاس غیرمتعهدها در حرکتی شجاعانه ساختار سازمان ملل را غیرمنطقی، ناعادلانه و غیردموکراتیک دانستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوهبنان به نقل از خبرگزاری فارس از کوهبنان، حجت الاسلام سید احمد موسوی ظهر امروز در جمع نمازگزاران در محل مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر پس از دعوت همگان به تقوای الهی با استناد به آیات و روایات به مسئله معاد اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از نام های قیامت "غاشیه" است. وی علت نامگذاری قیامت با عنوان غاشیه را به این علت دانست که تمام انسان ها در آن روز زنده می شوند در حالی که روح و بدن دوباره با هم متحد می گردد تا نظاره گر اعمال خویش باشند.امام جمعه موقت کوهبنان گفت: مقام معظم رهبری در اجلاس غیرمتعهدها در حرکتی شجاعانه ساختار سازمان ملل را غیرمنطقی، ناعادلانه و غیردموکراتیک دانستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوهبنان به نقل از خبرگزاری فارس از کوهبنان، حجت الاسلام سید احمد موسوی ظهر امروز در جمع نمازگزاران در محل مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر پس از دعوت همگان به تقوای الهی با استناد به آیات و روایات به مسئله معاد اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از نام های قیامت "غاشیه" است. وی علت نامگذاری قیامت با عنوان غاشیه را به این علت دانست که تمام انسان ها در آن روز زنده می شوند در حالی که روح و بدن دوباره با هم متحد می گردد تا نظاره گر اعمال خویش باشند.
موسوی تصریح کرد: انسان ها در این روز دو دسته اند در حالی که گروهی از آن ها افسرده، خسته و سر به زیر هستند زیرا می بینند در دنیا زحمت زیادی کشیده اند اما عایدی حاصل آنان نشده است پس جای آن ها دوزخ است. وی بیان داشت: آب آشامیدنی دوزخیان بسیار بدبو و گندیده است و خوراک آن ها بدترین خوردنی ها است که هیچ فایده ای برای بدنشان ندارد.
امام جمعه موقت کوهبنان ابراز داشت: در مقابل این گروه افرادی هستند که چهره آن ها شاد و خندان است در حالی که غرق در نعمت های الهی هستند و از دنیا که فقط برای خدا و رضایت او گام برداشته اند، راضی هستند و نتیجه آن خوبی ها را از نزدیک مشاهده و لمس می کنند. 
موسوی تصریح کرد: با این اوصاف می توان نتیجه گرفت آن چه برای خدا انجام دهیم و جمع کنیم، ماندنی است، زیرا خداوند در قبال اعمال صالح در آخرت حیات طیبه و پاداش جاودانه را به انسان هدیه می کند و آنچه برای دنیا باشد مانند مال، فرزند و ... زرق و برقی بیش نیست. وی با اشاره به بیانات رهبر عزیز انقلاب در کنفرانس جنبش غیرمتعهد با حضور 120 کشور دنیا در ایران افزود: به برکت اسلام و انقلاب امروز در کشور ایران اسلامی این اجلاس برگزار شد و باید به خود ببالیم که پیرو اسلام، پیامبر و آل محمد ( ص) هستیم.
موسوی اذعان داشت: امروز سخنی را از رهبر معظم انقلاب اسلامی می شنویم که به غیر از سخن ولی فقیه و نائب امام زمان (عج) نمی تواند، باشد. وی گفت: رهبری با بیان منشوری همه جانبه و گسترده در این نشست  به تمام مسائل و مشکلات جهان اشاره فرمودند و در حرکتی شجاعانه ساختار سازمان ملل را ساختاری غیرمنطقی، ناعادلانه و غیردموکراتیک دانستند و افزودند "نباید اتاق فکر جهان با دیکتاتوری چند کشور غربی هدایت شود".
موسوی ابراز داشت: در سخنان رهبر فرزانه انقلاب موضع ایران در بحث هسته ای بسیار شفاف بیان شد به گونه ای که این بزرگوار فرمودند "ایران اسلامی به دنبال سلاح هسته ای نیست، اما در استفاده  صلح آمیز از انرژی هسته ای چشم پوشی نمی کند و شعار ما انرژی هسته ای برای همه و سلاح هسته ای برای هیچ کس است". وی تصریح کرد: امریکای جهان خوار و نوکرانش مدعی تمام خوبی ها هستند و دیگران را تروریست می دانند در حالی که تمام ستم ها و ظلم ها و زورگویی ها از سوی آن ها است که با اتحاد و برادری که ایجاد شده امید است که دست مستکبران دنیا قطع شود.
موسوی ابراز امیدواری کرد که مستکبران رسوا شوند و بر سرعت بیداری اسلامی در کشورهای خاورمیانه و عربی افزوده شود

[ یکشنبه ۱٢ شهریور ۱۳٩۱ ] [ ۸:۳٢ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا