السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

 رئیس داره بهزیستی کوهبنان خبر داد:

غرفه اداره بهزیستی شهرستان کوهبنان در نمایشگاه دستاوردهای بهزیستی عنوان برتراستان را به خود اختصاص داد.

رئیس داره بهزیستی کوهبنان در گفتگو با خبرنگار این شهرستان  گفت: غرفه اداره بهزیستی کوهبنان در نمایشگاه دستاوردهای بهزیستی که به مناسبت هفته دولت در مرکز استان برگزار شد عنوان برتر را به خود اختصاص داد.


به نام خدا

وی افزود: پرورش کبک از اعتبارات اشتغال بهزیستی از سال گذشته در کوهبنان با همت تعدادی از جوانان جویای کار این شهرستان شروع شده وموردحمایت و استقبال خوب مسئولین استان قرار گرفت و عرضه این محصول در نمایشگاه استان با استقبال خوب مسئولین و هم استانی های عزیز  مواجه شد که به موجب آن ،عنوان غرفه برتر را کسب کرد.

بهره مند در ادامه عنوان کرد: فاطمه حیدرزاده معلول جسمی و حرکتی شدید، تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان کوهبنان در مسابقات قرآن انتخابی کشور ویژه معلولین جسمی-حرکتی مقام دوم در رشته قرائت ترتیل را به خود اختصاص داد.

وی بیان داشت: اداره بهزیستی کوهبنان با برنامه ریزی دقیق و مناسب در زمینه مسائل مذهبی و قرآنی توانسته گام موثری در زمینه پرورش استعدادهای دینی و مذهبی بردارد که ماحصل آن نتیجه مسابقات اخیرمی باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: هیئت جانبازان ومعلولین شهرستان از طرف اداره ورزش وجوانان به تازگی با مدیریت اینجانب شروع به کار کرده است.

وی خاطر نشان کرد: این هیئت ابتدا با فراخوان معلولین علاقه مند به رشته های مختلف ورزشی شروع به کار کرده و نیازسنجی وتشکیل تیمهای ورزشی را در دستور کار داشته که تاکنون در چند رشته تنیس روی میز، فوتسال و والیبال برنامه ریزی های لازم را براساس علاقه مندی معلولین عزیزانجام داده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کوهبنان در پایان از تمام جانبازان و معلولین عزیز شهرستان خواست در این کلاس ها نام نویسی نمایند تا علاوه بر پر کردن اوقات فراغت،نشاط روحی و روانی  خود به سلامت جسمی  خود هم  کمک کنند.

نامجو کوهبنانی –خبرنگارشهرستان کوهبنان  

[ سه‌شنبه ۱٤ شهریور ۱۳٩۱ ] [ ۸:۳۸ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا