السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .
نويسندگان
حرم و بارگاه ائمه معصومين(ع)عکس شهداءپايگاه شهيدرجائي

/>
عکسهاي خودراجهت منتشر نمودن برايمان ايميل نمائيد

 

همزمان با هفته تعاون فرماندار ،معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری به اتفاق رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کوهبنان، رئیس صندوق مهر امام رضا (ع) از طرح های اجرا شده در قالب مشاغل خانگی این شهرستان بازدید کردند.

در این بازدید ضمن بررسی مشکلات این طرح روند دریافت و هزینه کرد تسهیلات بررسی شد.


بازدید سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کوهبنان از طرح های مشاغل خانگی

همزمان با هفته تعاون فرماندار ،معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری به اتفاق رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کوهبنان، رئیس صندوق مهر امام رضا (ع) از طرح های اجرا شده در قالب مشاغل خانگی این شهرستان بازدید کردند.

در این بازدید ضمن بررسی مشکلات این طرح روند دریافت و هزینه کرد تسهیلات بررسی شد.

محمد بساره در حاشیه این بازدید به خبرنگار شهرستان  گفت : در سال 1390 تعداد 338 پرونده در کوهبنان موفق به اخذ مجوز ، و به بانک های عامل شهرستان (صادرات ، کشاورزی ، ملی و ملت )معرفی شده اند.

وی افزود تعداد 166 پرونده به ارزش 1252500000 ریال توسط صندوق مهر امام رضا(ع) و تعداد 172 پرونده به ارزش 1900000000 ریال توسط کمیته امدادامام خمینی (ره) از طریق بانک های عامل پرداخت شده است.

وی خاطر نشان کرد بخش اعظمی از تسهیلات داده شده منجر به ایجاد اشتغال شده است و متاسفانه برخی از متقاضیان تسهیلات دریافتی را در موارد دیگری هزینه کرده اند که با متخلفان طبق آئین نامه اجرایی این قانون برخورد خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت تعاونی های موجود شهرستان  خصوصا  تعاونی‌های مسکن مهر درکوهبنان  اظهار داشت: با فعالیت چندین تعاونی مسکن مهر در شهرستان تعداد زیادی  واحد مسکونی در مجتمع های مسکن مهر فرهنگیان و 132 واحدی  ساخته شده و یا در حال ساخت است  که با فراهم شدن امکانات و زیر ساخت های مورد نیاز  شماری از این واحدها به مرحله نازک کاری رسیده و آماده تحویل است.

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کوهبنان تاکید کرد نظر به عنایت ویژه دولت خدمتگزار مبنی بر رفع مشکلات مربوط به مسکن و خانه دار شدن متقاضیان  با همکاری بنیاد مسکن سی صد واحد مسکونی ویلایی با تسهیلات ویژه بانک مسکن در شهرک امام رضا (ع) در حال ساخت می باشدکه با پیگیری فرماندارپر تلاش و ادارات مربوطه تقریبا تمامی زیرساخت ها از جمله آب ،برق ،گاز،زیر سازی معابر در این شهرک فراهم شده و تعدادی از این واحدها در حال بهره برداری است و امید می رود در اینده نزدیک مشکل تلفن این شهرک با همکاری اداره مخابرات مرتفع گردد . 

وی اظهار امیدواری کرد: با فراهم شدن زیرساخت‌های مسکن مهرو همکاری اعضای این تعاونی ها  بتوانیم در اینده نزدیک کلیه واحدهای شهرک132 واحدی مسکن مهر شهرستان را به متقاضیان تحویل دهیم.

 

نامجو کوهبنانی –خبرنگار شهرستان کوهبنان

[ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ ] [ روح الامینی ]

درباره وبلاگ

شماره پیامک اختصاصی:30006132242000 شماره حساب بانک ملی:0105364580007 ایمیل:seved167@yahoo.com
موضوعات
آرشيو مطالب
ديگرامکانات وب
قران مجيد-آنلاين
قرآن آنلاین
مسجدجامع کوهبنان/
نوا