رهبر معظم انقلاب عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند

 

امروز:1389 پنجشنبه 12 فروردین            

کل اخبار ایران بین الملل ورزش اقتصاد سیاست فناوری اطلاعات جامعه پزشکی زنان هنر حوادث سرگرمی دیگر اخبار  

  منبع: ایرنا 1389/01/11 رهبر معظم انقلاب عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.  .
 
.:رهبر معظم انقلاب عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند
اهواز - حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیداری سرزده به منظور گرامیداشت مقام شامخ شهدای هشت سال دوران دفاع مقدس عازم مناطق عملیاتی در جنوب کشور شدند.
به گزارش خبرنگار ایرنا از اهواز، حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز (چهارشنبه) برای بازدید از منطقه عملیاتی فتح المبین وارد دشت عباس در استان خوزستان شدند.
یک مقام آگاه در استانداری خوزستان با تایید این خبر اظهار داشت که معظم له پیش از ظهر امروز در جمع مردم و زایران راهیان نور در یادمان شهدای فتح المبین دشت عباس سخنرانی کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای در حالی که جمعی از فرماندهان حماسه دوران دفاع مقدس ایشان را همراهی می کردند در جمع راهیان نور و شماری از اهالی منطقه سخنرانی کردند که متعاقبا خبر آن مخابره می شود.
تعداد زیادی از زایران راهیان نور و مسافران نوروزی که درمنطقه حضور دارند با اطلاع از تشریف فرمایی رهبرمعظم انقلاب، در یادمان شهدای فتح المبین مشتاقانه منتظر دیدار با رهبر فرزانه انقلاب و شنیدن سخنان ایشان هستند.
گفتنی است این روزها در مناطق عملیاتی کشور همچون سال های گذشته حال و هوایی معنوی حاکم است و هزاران نفر از مردم سراسر کشور در ایام تعطیلات نوروزی به این مناطق سفر کرده اند.
در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال "همت مضاعف و کار مضاعف" مزین شده است، ایشان ابتدا از صنعت خودرو سازی بازدید کردند و امروز نیز برای احترام به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی و بازدید از مناطق عملیاتی در جنوب کشور وارد استان خوزستان شدند.

 
                   
 

/ 0 نظر / 3 بازدید