راهپیمائی 22 بهمن

 

سید مجتبی هاشمی فرماندار کوهبنان در حاشیه مراسم یوم الله 22 بهمن ضمن تبریک این ایام در گفتگو با خبرنگار شهرستان گفت‌: شرکت در مراسم یوم‌الله 22 بهمن یک وظیفه و تکلیف شرعیاست تا از این طریق وفاداری خود را به حضرت امام (‌ره) و مقام معظم رهبریبه اثبات برسانیم و حافظ خون شهیدان باشیم  
وی ادامه داد  حضور گسترده و پر شور مردم شهرستان کوهبنان در مراسم یوم الله 22 بهمن بیانگر این واقعیت است که آنان بر عهد و پیمانی که با حضرت امام ( ره ) و مقام معظم رهبری بسته اند ثابت قدم هستند و تا آخرین لحظات عمر خود و تا آخرین قطره خون خویش لحظه ای از آرمان ها و ارزش های اسلام و انقلاب و شهدا فاصله نخواهند گرفت .
فرماندار کوهبنان تاکید داشت دشمنان اسلام و انقلاب از ماه ها پیش بر طبل عدم حضور مردم در مراسم یوم الله 22 بهمن کوبیدند و برای رسیدن به اهداف شوم خود افزایش تهدیدها و تحریم ها را به رخ ملت ما کشیدند اما زهی خیال باطل چون دولت مردان ما درپرتو منویات مقام معظم رهبری و حمایت گسترده مردمی همچون کوهی استوار درمذاکرات هسته ای در مقابل ابرقدرت ها  ایستادند و قدمی از ارمان های انقلاب اسلامی عقب نشینی نکردند .
وی تأکید کرد به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد افتتاح و کلنگ زنی طرح های مختلف بهداشتی ،اموزشی ،اجرای طرح هادی وبهسازی روستاها ، آسفالت معابر ،برق رسانی ،مخابرات ،صدا و سیما ،ابرسانی و...........هستیم .
وی بیان داشت تمام این خدمات در حالی انجام شده که کشور ما درگیر جنگ اقتصادی است پس باید شکر گزار نعمت بزرگ استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ، ولایت و رهبری باشیم که در سایه تحریم ها توانسته ایم پیشرفت های مختلفی در عرصه های علمی ،پزشکی ،هسته ای ،نانوتکنولوژی و..........داشته باشیم که زمینه تعجب و نگرانی دشمنان را در پی داشته است
لازم به ذکر است در این مراسم اعضای هیئت دوچرخه سواری ، هیئت های جودو ، کونگ فو ، کاراته ، ورزش های همگانی ، فوتسال ، فوتبال و والیبال با لباس ورزشی در مراسم شرکت داشتند در حالی که در کنار آنان                   جوانان داوطلب هلال احمر ، جوانان حلقه های طرح صالحین و بچه های مهد کودک با در دست داشتن پرچم سه رنگ و مقدس جمهوری اسلامی و عکس حضرت امام ( ره ) و مقام معظم رهبری با فریادهای الله اکبر و مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و بد خواهان نظام اعلام نمودند .
....................................................................
امام جمعه کوهبنان :
راهپیمایی امروز مردم ایران اسلامی یک رزمایش و یک مانور در برابر دشمنان قسم خورده نظام است
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین عباس جعفری امام جمعه کوهبنان در جمع مردم ولایت مدار کوهبنان که در حسینیه سید الشهدا این شهرستان گرد آمده بودند  ضمن تبریک یوم الله 22 بهمن گفت امروز روز جهش وفاداران به حضرت امام و رهبری است و در حقیقت روز قدردانی از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
وی ادامه داد کاری که شما امروز انجام دادید و حضوری گسترده و وصف ناشدنی در مراسم یوم الله 22 بهمن داشتید یک واجب الهی بود همان گونه که نماز ،حج و اجرای دستوارات الهی واجب است لذا خداوند فرمود شما اقدام کنید ما هرگز کسی که کار خوب انجام می دهد ضایع نخواهیم کرد .
امام جمعه کوهبنان ادامه داد راهپیمایی امروز مردم ایران اسلامی یک رزمایش و یک مانور در برابر دشمنان قسم خورده نظام است لذا طی سی و شش سال گذشته مردم ولایت مدار ما با فریادهای مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل و هیهات من الذله نفرت و انزجار خود را از دشمنان و بدخواهان نظام و ولایت به نمایش گذاشتند .
وی تصریح نمود دشمن که نتوانست به اهداف شوم خود دست یابد لذا به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) اهانت نمود تا رابطه مردم را با ایشان کم کند و دل مردم جهان را از نبی مکرم اسلام دور سازد اما مردم با فریاد لبیک یا رسول الله بار دیگر قدرت و اقتدار جهان اسلام را به نمایش گذاشتند .
حجت الاسلام و المسلمین جعفری گفت:همه این مواضع با شعار توحید و الله اکبر همراه بودهمان شعاری که مردم به واسطه آن جرقه انقلاب اسلامی  را زدند و تا به امروز هم در راس شعارهای مردم ایران اسلامی در تمامی ایام الله و مناسبت ها بوده است .
وی ابراز داشت انقلاب اسلامی با تمام قدرت در سی و شش سال گذشته در برابر تمامی تحریم ها و تهدیدها ایستادگی کرد و خدماتی را به سرانجام رساند که باعث ترس و شگفتی دشمنان شد لذا باید بدانیم که نیاز به جنگ نیست بلکه با پیشرفت ها هم می توان دشمن را ترساند کما اینکه پرتاب ماهواره فجر و آزمایش مکرر موشک ها برای ترساندن دشمنان است .
امام جمعه کوهبنان بیان نمود باید نگاه مسئولین به اقتدار ملی و تولید داخلی باشد لذا با عنایت به سخنان مقام معظم رهبری ورود کالاهای مورد نیاز از خارج موقتی است و چشم داشتی را بدنبال خواهد داشت لذا توجه به توانایی های داخلی باید مد نظر قرار گیرد .
وی در پایان بر بحث ازدواج آسان تاکید داشت و افزود این مهم سفارش پیامبر گرامی اسلام است لذا برای داشتن نسلی پاکیزه و تقویت قدرت جمعیت شیعه باید خطای گذشتگان را جبران کنیم و در راستای عزت و فدرت  شیعه امیرالمومنین  گام برداریم .
.................................................................................................
مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان:
انقلاب اسلامی بعنوان یک زلزله ویرانگر برای غرب بود که بسیاری از خواسته های آنان را به خطر انداخت .
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین عباس اسلامی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان ضمن تبریک یوم الله 22 بهمن در جمع مردم بسیجی و ولایت مدار کوهبنان که به مناسبت یوم الله 22 بهمن در حسینه سید الشهدا این شهرتجمع کرده بودند گفت:انقلاب اسلامی تنها یک حادثه برای تغییر نظام سیاسی نبود بلکه به تعبیردولتمردان امریکایی ،اروپایی و غربی ها انقلاب اسلامی بعنوان یک زلزله ویرانگر برای غرب بود که جهان غرب و بسیاری از خواسته غربی ها را در کشورهای مختلف به خطر انداخت .
وی ادامه داد مطلو بترین شرایط برای امریکا از نظر موقعیت جغرافیایی ، اقتصادی ، اجتماعی و نظامی کشور ایران بود که مرز مشترک با شوروی داشت لذا صدور انقلاب نه تنها منافع غرب در بسیاری از کشورهای عربی و اسلامی را به خطر انداخت بلکه زمینه را برای ظهور ارزش های اسلامی رقم زد .
حجت الاسلام و المسلمین اسلامی تصریح نمود پس از جنگ جهانی دوم جهان را به دو قطب شرق و غرب تقسیم کردند و سازماهایی را به وجود آوردند که از منافع این دو قدرت در جهان حمایت کند لذا حرکتی نمی توانست بدون اجازه آنان در جهان اتفاق بیفتد .
وی گفت : اما انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام ( ره ) باعث شد کشورهای دیگر هم حرکتی داشته باشند و به استقلال برسند لذا شوروی از ترس ایران با یک کودتای خونین افغانستان را گرفت تا جلوی حرکت کشور ایران اسلامی رابگیرد از طرفی صدام را در عراق حاکم نمودند اما باز هم مردم در فلسطین ،لبنان و ترکیه و......با الگو گرفتن از قیام ایران و رهبری های حضرت امام (ره) قیام کردند .
مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان ابراز داشت انقلاب اسلامی که حضرت امام با همراهی و همدلی شما بوجود آورد آمریکا ،انگلیس و شوروی تلاش کردند جلوی حرکت مردم را بگیرند و کسی باور نمی کرد که حرکت امام به پیروزی منجر شود مگر کسانی که در کنار امام بودند .
وی گفت پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن شبیه یک معجزه بود که یوم الله شد لذا دشمنان سختگیری ها و دشمنی های خود را بر علیه نظام ما آغاز کردند و با حمایت از گروه های معاند و مخالف داخلی و منافقین ترور ها را به راه انداختند و چون نتیجه ای نگرفتند هر دو قدرت شرق و غرب صدام را تجهیز کردند و به ایران حمله نمودند .
 حجت الاسلام و المسلمین اسلامی تصریح نمود با همه ی این فشارها امام ( ره ) با پشتیبانی ملت عزیر انقلاب ایران را به تثبیت رساند در حالیکه انقلاب ماندگار شد برهمین اساس به فرموده رهبر عظیم الشأن انقلاب که فرمودند این انقلاب بدون نام امام در هیچ جای جهان شناخته شده نیست .
وی گفت : اتکای امام در همه حال  به خدا و مردم بود لذا می بینیم از چهار انقلاب بزرگی که در عالم نام  می برند تنها انقلاب اسلامی ایران که ماهیت آن فرهنگی و مبتنی بر دین و معنویت بود بیشترین نگرانی را برای دو ابرقدرت شرق و غرب در برداشت و علت مهم این بود که انقلاب اسلامی  را رهبری دینی هدایت می کرد .
مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری بیان داشت دشمنان با تمام قدرت به دنبال این بودند که جلوی صدور انقلاب رابگیرند اما امروز خداوند را شاکریم که با رهبری های فرزند صالح حضرت امام ( ره ) وهمت مردم با همه ی دشمنی ها و کینه ورزی ها انقلاب اسلامی سربلند پیش رفته و ادامه خواهد داشت .
وی عنوان کرد حضرت امام ( ره ) از 15 خرداد ، 17 شهریور ، 22 بهمن و ........ به خاطر اهمیتی که داشته اند و زمینه را برای ظهور نعمت بر مردم فراهم نموده اند به عنوان یوم الله معرفی نمودند لذا سر آغاز یک برکت و نعمت برای مردم ایران 22 بهمن بوده که متعلق به هیچ صنف و قشر خاصی نیست بلکه متعلق به عموم          مردم است.
حجت الاسلام و المسلمین اسلامی با استناد به آیات و روایات خاطر نشان کرد چون حضرت امام ( ره ) کار را به خاطر خدا انجام داد محبتش در دلها جای داده شد ابهتش چندین برابر گردید و عاقبت به خیر گردید لذا می بینیم که امام ( ره ) با دست خالی با یک زندگی  ساده و سالم به گو نه ای زندگی می کند که تمام قدرت ها از صحبت ایشان می ترسند و مراسم استقبال و خداحافظی ایشان با حضور میلیون مردم انجام می شود .
وی گفت : آنچه باعث حفظ نظام می شود باید در همان راستا گام برداشت و از رفتن به مسیری که نظام را تضعیف می کند پرهیز نمود و از بیان مسائل سیاسی تند دوری کرد در غیر اینصورت باید جوابگوی امام و شهدا باشیم .
 مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری بر اهمیت دادن به نماز و پرهیز از شهوت مال و قدرت تأکید نمود و افزود ما باید به گو نه ای رفتار کنیم که جلوتر و عقب تر از مقام معظم رهبری حرکت نکنیم و به صحبت های معظم له در جمع فرماندهان نیروی هوایی در بحث هسته ای عنایت بیشتری داشته باشیم .
 وی  ادامه داد: باید با استناد به سخنان مقام معظم رهبری از بحث هسته ای حمایت کنیم و آنچه حق است در حفظ آن مقاومت کنیم چرا که در حال حاضر رییس جمهور کشور یک شخصیت روحانی است که مبارز قبل از انقلاب و دوران جنگ است و در همه حال در خط امام ورهبری نظام حرکت کرده است .
 حجت الاسلام و المسلمین اسلامی ضمن تأکید بر ارائه خدمات دولت در 22 بهمن گفت نمی گوییم مدینه فاضله ای ساخته ایم اما در وسع نظام در حالیکه در تحریم بسر می بریم کارهایی ارزشمند ، بزرگ و ماندگار انجام شده است که باید قدر دان باشیم .
 وی یکی از مشکلات عمده کشور و استان کرمان را بحران آب دانست وافزود این مهم به مرحله فاجعه رسیده که دلیل آن کاهش نزولات جوی و برداشت بی رویه از سفره های زیر زمینی ، کشاورزی به شکل سنتی و آبیاری به شیوه غرق آبی است لذا بر همه ی ماست که در این زمینه صرفه جویی لازم را داشته باشیم تا با مشکل جدی مواجه نگردیم .
مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری تأکید نمود با همت و پیشنهاد استاندار دیار کریمان که از رزمندگان دوران دفاع مقدس است مثلث توسعه ی استان فعالیت خود را آغاز نموده که باید در این راستا از وجود سرمایه گذاران استفاده نمود که الحمدو  لله در شهرستان کوهبنان نیز 20 پروژه در قالب مثلث توسعه تفاهم نامه آنان معادله و قراردادها بسته شده است .
 وی در پایان ابراز داشت : وحدت بود که انقلاب اسلامی  رادر کنار رهبری های حضرت امام ( ره )  به پیروزی رساند لذا امروزهم باید حول محور مقام معظم رهبری در پرتو وحدت وهمدلی گام برداریم .
نامجو کوهبنانی – خبر نگار شهرستان کوهبنان ...........
/ 0 نظر / 25 بازدید